І М Писаревський, С О Погасій, І Б Андренко - Організація туризму - страница 49

Страницы:
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71 

За зарубіжною класифікацією клас кают (СаЬт class) на круїзному тепло­ході позначають таким чином:

-       Premium Р-1 (2 - 3-місне розміщення зі всіма атрибутами комфорту: 2 кімнати, ванна, туалет, міні-бар та ін.);

-       Ргегпшгп Р-2 (2-місне розміщення з тими ж атрибутами комфорту);

-       Stаndart S1 (2 - 3-місне розміщення з частковими зручностями);

-       Standart S2 (2 - 4-місне розміщення з частковими зручностями);

-       Есопогпу Е (економічний клас з 2-4-6-місними розміщенням і частко­вими зручностями).

У ряді випадків класифікація може бути іншою.

Пасажири морських круїзних суден при відвідуванні зарубіжних країн не користуються послугами готелів і підприємств ресторанного господарства і, отже, за статистикою UNWTO вважаються екскурсантами з особливим імміг­раційним паспортним режимом. У більшості випадків для країн транзиту, де пасажири виходять на берег, не потрібна спеціальна віза, але термін їх перебу­вання, як правило, не може перевищувати 72 години.На світовому круїзному ринку діє близько 60 операторів, з яких 47 екс­плуатують по 1-2 судна. Проте багато хто з них є дочірніми підприємствами ве­ликих круїзних операторів, створеними для самостійної роботи окремих суден в конкретних регіонах.

Найбільшими круїзними операторами по праву вважаються американські (Carnival Cruise Line Corporation, Royal Caribbean), а також британська компанія P & О Cruises Divison.

Круїзні кораблі мають найбільш невигідні витрати в індустрії туризму. Щоб покрити їх, круїзні кораблі повинні бути заповнені на 80-90% (для порів­няння авіалінії - на 60-65%, готелі - на 55-60%).

На всіх маршрутах круїзів пропонують гнучкі ціни, щоб залучити турис­тів з різним рівнем доходу, а також різні знижки: наприклад, в несезонний пері­од або в разі попереднього бронювання поїздки.

На ціну круїзу впливають такі чинники: його тривалість, сезон, розташу­вання і розмір кают, тип корабля. Ціна обчислюється за денним тарифом. Роз­ташування каюти - також важливий чинник, що впливає на ціну круїзу. Каюти, розташовані високо над водою, досить дорогі, оскільки відкривають туристам вид на океан і розміщені ближче до місць розваг, ресторану та ін. Ціна круїзу на деяких старих суднах вище, ніж на нових, оскільки перші більш просторі і ма­ють меншу кількість пасажирів.

Для турагентств і клієнтів викликає інтерес цінова класифікація круїзів. Умовно їх можна підрозділити на п'ять категорій: економічні (75-150 дол. на одного туриста на день), класичні (100-200 дол.), преміум (150-400 дол.), люкс (400-1000 дол.) і ексклюзивні (700-1200 дол.).

Економічні круїзи здійснюють на невеликих кораблях старого зразка, які мають усі зручності великих лайнерів.

Класичні круїзи переважають на міжнародному ринку. Кораблі тут або нові, або переобладнані, повністю відповідають сучасним вимогам з дизайну, комфорту і сервісу: з просторими каютами, великими відкритими палубами, басейнами, соляріями, спортивними майданчиками і залами, салонами краси, магазинами, нічними клубами і казино.

Преміум-круїзи орієнтовані на вимогливих клієнтів, що ставлять підви­щені вимоги до сервісу й комфорту. Туристам пропонується персональне об­слуговування.

Круїзи-люкс і ексклюзивні призначені для дуже багатих туристів, які займають високе положення в суспільстві. Це своєрідні закриті клуби. Найвища якість виявляється тут у всьому: обслуговування за формулою ultra all inclusive ("усе включено"), кількість персоналу рівна кількості пасажирів, просторі каю­ти, інтер'єри, оформлені кращими дизайнерами, колекції дорогого живопису, персональна турбота про кожного пасажира. Географія круїзів цієї категорії тя­жіє до екзотичних напрямів. Відпочинок на круїзних лайнерах класу люкс оці­нюється вище за відпочинок в будь-якому фешенебельному готелі.

У даний час серед ділових людей користуються попитом круїзні конгрес-тури, круїзні навчальні тури, програмні мовні тури (інтенсивне вивчення). Насучасних теплоходах для реалізації таких турів обладнують спеціальні конфе­ренц-зали з повним набором технічних засобів і оргтехніки.

Географія круїзів - весь Світовий океан. У літній сезон в європейських туристів найбільш популярні маршрути по Середземномор'ю, особливо Захід­ному. Такі подорожі починаються у Венеції, Неаполі, Марселі, Барселоні, Кан­нах, Римі.

Великим попитом користуються круїзи уздовж узбережжя Західної і Пів­нічної Європи і по фьордах Норвегії.

Протягом усього року користуються попитом круїзи по Південній Атлан­тиці і Карибському морю (попит на них особливо значний в американських ту­ристів). На цей регіон припадає близько 70% усіх круїзів. Основні порти відпра­влення Майямі, Лаудердейл, Канаверал, Сан- Хуан (Пуерто-Ріко). Невелика кі­лькість рейсів відправляється з Аруби і Сент-Мартіна. Останнім часом набира­ють популярність маршрути уздовж Північної Америки з Ванкувера до Аляски.

Взимку домінують два напрями по Карібах і морях Південно-східної Азії, де найкрупнішим портом є Сінгапур. Є попит на маршрути уздовж Океа­нії і Австралії, Південної Америки і Африки. Дуже привабливою пропозицією круїзних компаній є кругосвітня подорож. Тривалість таких маршрутів скла­дає мінімум три місяці, вартість - від 9 тис. дол. Можна придбати і частину такої подорожі.

На відміну від морських річкові круїзи менш схильні до впливу погоди, більш інформативні, оскільки мають береговий огляд. Крім того, у туристів є чудова можливість користуватися стоянками.

Західна Європа має протяжну судноплавну мережу водних шляхів. По її території протікають Сена, Ельба, Дунай, Рейн та інші річки. Усі вони об'єднані складною системою каналів, що дає можливість підвищення популя­рності річкових круїзних подорожей. Перше місце в річкових круїзах утримує Німеччина, далі йдуть Великобританія, Голландія, Швейцарія і Австрія. Най­більш популярні маршрути по Рейну і його притоках (Мозель, Майн, Неккар, Везер). В Європі великим попитом користуються річкові круїзи по Дунаю через сім країн. На третьому місці за популярністю стоять Волга, Дон, їх притоки, озера і канали. Попит на ці маршрути впав після аварії на Чорнобильській АЕС і у зв'язку з нестабільною економічною ситуацією в Росії і країнах СНД.

Круїзи по Нілу звичайно є складовою частиною програм більш обширних турів. Це ж відноситься і до ще більш екзотичних круїзів: по Амазонці, річкам святого Лаврентія і Янцзи.

На Заході особливим попитом користуються короткострокові річкові кру­їзи тривалістю до п'яти днів. За цей час туристи встигають відвідати багато місць, жодного разу не змінивши готелю. Особливо привабливі такі круїзи для людей середнього і немолодого віку: на відмінну від морських подорожей зем­ля видна весь час, морська хвороба відсутня.

Судна, виконуючі круїзні програми по річках Німеччини, Великобританії, Франції і Голландії, є одно- і двопалубними теплоходами, спеціально побудо­ваними або в деяких випадках переобладнаними із самохідних барж. Їх особли­вість полягає в тому, що всі вони мають низьке осідання і настройку. Це пов'я­зано з тим, що більшість маршрутів пролягає по вузьких каналах, теплоходи вимушені проходити під низькими створами мостів і по мілководних річках. Місткість таких судів невелика. Проте їх власники прагнуть зробити якомога комфортнішим і затишнішим своє судно, забезпечити його всім необхідним. Для річкових круїзів використовують як однозіркові судна, так і комфортабе­льні теплоходи класу люкс.

Продаж річкового круїзу здійснюють клієнтам, коли фірми-судновласники або фірми-орендарі реалізують турпродукт через власні бюро продажів або через мережу спеціалізованих туристських агентств (у тому числі через фірми, що організують тури й автобусні поїздки).

Морські й річкові подорожі на парусних суднах є формою круїзу. Тури на парусних суднах класифікують на дві самостійні групи: яхт-чартер і яхт-круїз. Яхт-чартер - це прокат невеликих (до 30-40 футів) суден за годинами, днями, тижнями, місяцями. Яхту можна взяти як з командою, так і без неї (за наявності в орендаря сертифікату на право керування яхтою). Конструктивно такий клас судів підрозділяють на кульові парусники і яхти з додатковою енергетичною установкою.

Технологія яхт-круїза аналогічна звичайному (морському або річковому) круїзу. Даний вид круїзів найбільш поширений в Карібському басейні й Серед­земному морі, де він вважається елітно-клубним туризмом.

Серед туристів великим попитом окрім круїзів користується такий вид подорожі, як морські (річкові) прогулянки. До екскурсійних і прогулочних пе­ревезень відносяться поїздки екскурсантів, що здійснюються на річкових судах з метою відпочинку і ознайомлення з пам'ятними, історичними та іншими ви­значними пам'ятками тривалістю не більше 24 годин. Продаж путівок і квитків на екскурсійні й прогулочні судна може проводитися як підприємствами паро­плавства, так і екскурсійними організаціями.

У світі налічується близько 20 млн. одиниць прогулочних суден - це ка­тери, швидкісні судна на підводних крилах, невеликі моторні човни, яхти, а та­кож надшвидкісні судна з газотурбінним двигуном.

За кордоном морські прогулянки популярні в районі грецького Архіпела-га, Карібського басейну, Середземного і Чорного морів. Характерними прикла­дами річкових прогулянок є екскурсії по Темзі, Сені, Дніпру, Неві та ін. Зви­чайно екскурсії по воді здійснюються невеликими прогулочними пароплавами, які іноді називають "річковий трамвай".

Морські й річкові перевезення мають давню історію і значну популяр­ність серед туристів.

 

19.4 Перевезення повітряним транспортом

 

Повітряний транспорт є однією з галузей світового господарства, що швидко й динамічно розвивається і з кожним роком займає все більш міцні по­зиції у загальносвітовій транспортній системі.

При організації туристських подорожей на великі відстані (наприклад, до Північної Америки, держав Південно-східної Азії або інших видалених світо­вих макрорегіонів) використання авіаційних перевезень практично не має аль­тернатив. Застосування авіаційного транспорту також поширено і на середні (в масштабах земної кулі) відстані (наприклад, в країни Європи і Близького Схо­ду). Не менше привабливими є авіаційні перевезення туристів і на внутрішніх лініях, особливо для таких великих країн, як США, Росія, Китай.

У світі налічується більше 1300 авіакомпаній. У середньому за рік на аві-арейсах перевозиться близько 1,5 млрд. пасажирів. В обслуговуванні міжнаро­дних повітряних сполучень беруть участь понад 1 тис. аеропортів світу, близь­ко 650 з яких забезпечують міжнародні регулярні авіаперевезення. Мережа мі­жнародних перевезень у даний час охоплює всі географічні регіони і більше 150 країн світу.

Найбільшими авіакомпаніями світу за кількістю перевезень вважаються американські Delta Airlines, Pan Атегісап, United, французька Air Бгапсе, німе­цька Lufthansa, британська British Airways, російський Аерофлот.

Повітряний транспорт регулюється на трьох рівнях:

-            національному - ліцензування авіаперевізників, які працюють як на внутрішніх, так і на міжнародних маршрутах;

-            міжурядовому - регулярні повітряні маршрути ґрунтуються на угодах між урядами відповідних країн;

-            міжнародному - тарифи на регулярні рейси встановлюються (для чле­нів авіаліній) на основі взаємних договорів між авіакомпаніями за посередниц­твом Міжнародної асоціації повітряного транспорту (ІАТА) або третьої особи.

Розрізняють два види авіації: транспортну й загального призначення.

Транспортна авіація складається з компаній, які здійснюють перевезення пасажирів (рейсові перевезення), вантажів і пошти.

Авіація загального призначення забезпечує як загальноприйняті, так і спеціальні послуги і може бути розподілена на шість категорій:

-            повітряні таксі, що працюють як чартерні;

-            літаки, що належать підприємствам і фірмам, для перевезення вироб­ничого персоналу, а також вертольоти;

-            спеціальні літаки (для аерозйомки, пожежники, медичні і т. ін.);

-            літаки для тренування професійних пілотів;

-            приватні літаки для бізнесу і подорожі;

-            спортивні літаки.

Аеропорти обслуговують регулярні авіарейси: міжнародні, національні й регіональні, а також авіацію загального призначення, літаки різних фірм і під­приємств. Будівля аеровокзалу є серцем комплексу аеропорту. У цьому місці пасажири купують і реєструють квитки і багаж, проводять посадку й висадку. У будівлях більшості аеровокзалів знаходяться агентства з оренди автомобілів, магазини, ресторани, буфети, відділення банків.

Авіакомпанії розглядаються як один з складових елементів, що формує систему туризму в цілому. Спеціалізуючись на обслуговуванні пасажирів, вони з великою готовністю йдуть на широку співпрацю з туристськими під­приємствами. Така співпраця становить взаємовигідний інтерес, оскільки, з одного боку, забезпечує туристські фірми надійним, швидким і комфортнимзасобом перевезення туристів, а з іншого гарантоване комерційне заван­таження авіарейсів.

На практиці (залежно від знижок та інших показників) існує велика кіль­кість різновидів класів обслуговування. Національні перевізники або окремі авіакомпанії звичайно встановлюють різні пільги для туристів: сезонні, корпо­ративні, групові, для пасажирів з дітьми, молодят, молоді, залежно від терміну придбання квитка, часу перебування в місці призначення та ін. Останнім часом у практику ввійшли сумісні програми авіакомпаній і готельних ланцюгів, за якими надаються знижки на пакет послуг, що складаються з перельоту і розмі­щення в готелі.

Окремі авіакомпанії з метою залучення туристів розробляють спеціальні мотиваційні програми. В їх основі лежить надання різних знижок, пільг і приві­леїв для постійних клієнтів.


Набір послуг, що надають авіакомпанії, перш за все залежить від класу обслуговування. У всіх авіакомпаніях світу існує, як правило, три класи обслу­говування. Класифікація класів обслуговування наведена на рис. 19.2 (буквами позначено коди різновидів кожного з класу).

Головна відмінність класів - у комфортабельності крісел, якості харчу­вання і розмірі багажу, що безкоштовно провозиться. Перший клас - найдоро­жчий. Пасажирам, які летять першим або бізнес-класом, надається окремий зал для реєстрації на виліт. У деяких аеропортах для цих пасажирів обладнані спе­ціальні зали очікування з наданням додаткових послуг (іноді безкоштовних); на борту літака їм надають більш комфортні місця з набором послуг для пасажирів тільки цих класів. Так, особистий простір на борту літака в пасажирів першого і бізнес-класу більше на 50 %. Крісла модернізовані.

Розрізняють норму багажу, який безкоштовно провозиться: для економіч­ного класу - 20 кг, для бізнес - 30 кг, для першого - 40 кг.

На борту пасажирам літака можуть бути запропоновані чотири види хар­чування (сніданок, обід, вечеря і чай). Вид харчування залежить від часу пере­бування у польоті.

На літак повинні доставляти газети, журнали і рекламну продукцію з ура­хуванням тривалості й маршруту польоту, типу повітряного судна і континген­ту пасажирів.

У деяких авіакомпаніях спостерігається тенденція відмови від першого класу. При цьому обслуговування в бізнес-класі відповідає обслуговуванню по першому класу, а в економічному класі - по бізнес-класу. Дані реорганізації проводяться авіакомпаніями для поліпшення якості обслуговування.

Для організації туристських поїздок разом з авіарейсами, що здійснюють­ся за розкладом, туристські підприємства використовують чартерні рейси.

Під чартером розуміється договір фрахтування, згідно з яким фрахтува­льник зобов'язаний надати фрахтувателю за плату всю або частину місткості одного або декількох транспортних засобів на один чи декілька рейсів для пе­ревезення вантажів, пасажирів, багажу.

Чартерні рейси організують конкретні фірми або авіакомпанії для переве­зення конкретної групи людей. У чартерних рейсів існує не дуже добра репута­ція: вважається, що обслуговування на них гірше і затримуються вони частіше. Такі випадки бувають, коли організацією чартерів займаються невеликі авіако­мпанії, які не мають великого досвіду з організації пасажирських перевезень. Тому при пропозиції в авіакомпанії квитків на чартерний рейс необхідно навес­ти довідки про репутацію авіакомпанії, а в разі затримки рейса або зміни марш­руту слід подати претензії як до авіакомпанії, так і до турфірми, що продала тур і авіаквитки.

Чартерні перевезення виконуються нерегулярно, як за маршрутами, спів­падаючими з існуючими на внутрішніх і міжнародних авіалініях, так і за будь-якими іншими.

Ціна чартерного перевезення може бути значно нижче рейсового і зале­жить від орендної плати за літак, коефіцієнта завантаження, кількості рейсів і т. ін. До ціни чартерного перевезення для пасажира включають також два порож­ніх перельоти: перший - коли літак повертається порожнім після відправки першої групи і другий - коли порожній літак відправляється за останньою в се­зоні групою.

Класифікація чартерів наведена на рис. 19.3.ЧАРТЕРНІ РЕЙСИ В АВІАПЕРЕВЕЗЕННЯХЗалежно від туру


Залежно

від умов використання

літаказакритий чартер


разовий чартерефініті-чартер


тайм-чартерінклюзив-турчартер


чартерний ланцюгблок-чартер

 

нецільовий комерційний чартер (нон-ефініті)

 

 

спліт-чартер

 

 

Рис. 19.3 - Класифікація чартерних рейсів в авіаперевезеннях

 

У світовій практиці розрізняють такі різновиди чартеров:

-                     закритий чартер - перевезення оплачується організацією, яка ку­пує чартер для своїх співробітників, як правило, за маршрутом, що не входить до регулярних повітряних ліній. Пасажири перевезення не оплачують. Чартери такого типу займають незначну частку в обсязі чартерних перевезень;

-                     ефініті-чартер - цільове перевезення групи пасажирів, об'єднаних за професійною ознакою: члени аматорських, спортивних і спеціальних клу­бів, союзів ветеранів, професійних асоціацій. Замовником чартеру є відповідна організація;

-                     інклюзив-турчартер - чартерне перевезення туристів. Вартість ча­ртеру сплачує туристська фірма. Чартерний тариф перевезення входить до па­кету вартості туру. Цей тариф нижче, ніж тариф інклюзив-туру при регулярних перевезеннях;

блок-чартер - замовник купує частину комерційної місткості літа­ка (блок місць на регулярному рейсі складає 30—40 місць). Замовник платить за блок в цілому незалежно від фактичної зайнятості крісел в блоці. Такі чарте­рні перевезення вигідні авіакомпаніям тільки в період високого попиту, оскіль­ки блок місць продається за ціною, істотно меншою, ніж його вартість за по­вним тарифом;

-                     нецільовий комерційний чартер (нон-ефініті) - група пасажирів у цьому випадку формується без жодних обмежень з професійної спільності. Тур-фірма (замовник чартеру) повністю сплачує вартість чартеру з розрахунку мі­німальної кількості пасажирів, рівної 40-50 чоловік;

-                     спліт-чартер - змішане перевезення, при якому на різних дільни­цях маршруту пасажирів перевозять регулярними і чартерними рейсами. На да­ному виді чартеру дозволяється комбінувати різні групи пасажирів; наступні з різною метою і навіть в різні кінцеві пункти маршруту.

Чартери розрізняють також за умовами використання літаків:

-           разовий чартер - "туди" або "туди і назад", коли замовник орендує чартер на певні дати вильоту, а в проміжку між чартерними рейсами авіакомпа­нія використовує цей літак на свій розсуд;

-           тайм-чартер - літак фрахтується на певний часовий інтервал, протя­гом якого знаходиться в повному розпорядженні замовника, незалежно від його використання. Тайм-чартер вигідний авіакомпанії, оскільки вона одержує гара­нтовану платню за фрахт, і зручний замовнику, якщо він потребує масових пе­ревезень на певний період;

Страницы:
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71 


Похожие статьи

І М Писаревський, С О Погасій, І Б Андренко - Організація туризму