О В Захарова, О О Шумаєва, В І Мозговий - Організація діяльності державного службовця - страница 48

Страницы:
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49 

Оплату гарантуємо.

З повагою голова міста Артемівська         О.О. РеваЛИСТ-ВИБАЧЕННЯ

Усвідомивши провину, не чекайте листа-нагадування або рекламаційного листа. Краще попередити їх листом-вибаченням.

 

Шановні панове!

Перепрошуємо за прикре непорозуміння, що сталося 12 березня 2012 року. Через недогляд технічного редактора у нашій газеті не був поміщений рекламний матеріал Вашого підприємства.

Не виправдовуючи своєї неуважності, зобов'язуємося відшкодувати Вам збитки і розмістити рекламу в наступному номері безкоштовно. Сподіваємося, що Ви й надалі користуватиметеся нашими послугами, а ми докладемо всіх зусиль, щоб надалі уникнути таких неприємних непорозумінь.

Ще раз просимо вибачення.

З повагою...

 

 

 

 

ЛИСТ-ВІТАННЯ

Складається з нагоди певної події. Він припускає урочистий, піднесений стиль, вживання поетичних зворотів, жартів тощо.

 

Шановні добродії!

Від щирого серця вітаємо Вас з нагоди 10-річного ювілею Вашої компанії.

Завдяки неабияким зусиллям та самовідданості Ваших працівників навіть за нинішніх складних умов Ви зуміли досягти серйозних успіхів у виробництві товарів широкого вжитку й визнання покупців і громадськості.

Ще раз вітаємо з ювілеєм і зичимо подальших успіхів. Щиро дякуємо за приємне й взаємовигідне співробітництво упродовж багатьох років.

З повагою і найкращими побажаннями.

 

 

 

 

ЛИСТ-ПОВІДОМЛЕННЯ

Такий лист надсилають тоді, коли треба сповістити про зміну адреси чи назви установи, відкриття філії, початок виробництва тощо. Вони адресуються здебільшого конкретній організації або установі.

 

Шановні панове!

Повідомляємо, що згідно з нашими попередніми домовленостями замовлену Вами партію товарів було відвантажено сьогодні на товарний склад ТОВ Київтранссервіс ".

Сподіваємося, що претензій до якості товару у Вас не буде.

Чекаємо нових замовлень.

З повагою і найкращими побажаннями .ЛИСТ-ЗАПРОШЕННЯ

У цьому листі треба обов'язково вказати, хто, кого, куди, коли і з якої нагоди запрошує. Велике значення при цьому мають технічні засоби вироблення запрошень.

 

Високоповажна пані Маріє!

Маю честь запросити Вас на відкриття персональної виставки, присвяченої сорокаріччю моєї творчої діяльності.

Урочистості відбудуться 29 вересня 2012 року у приміщенні Виставкового центру Будинку працівників культури за адресою: .

З повагою.

 

РОЗПОРЯДЧІ ДОКУМЕНТИ

За їхньою допомогою здійснюється розпорядча діяльність, оперативне керівництво в установі (постанови, розпорядження, накази із загальних питань, вказівки, ухвали, правові акти вищих органів управління).

 

НАКАЗ

До найпоширеніших розпорядчих документів належать накази: з особового складу (кадрові) і з загальних питань. Основні реквізити:

-     назва виду документа;

-     назва установи, що видає наказ;

-     місце видання;

-     номер;

-     дата;

-     заголовок;

-     текст, що складається з двох частин: констатуючої і розпорядчої;

-     підпис керівника;

-     печатка.

 

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних

підприємств, установ та організацій

 

НАКАЗ

 

10.02.2012                                                   № 12-к м.Черкаси

 

Зарахувати на посаду начальника відділу навчально-методичної роботи Центру Теслю Анатолія Андрійовича з тримісячним випробувальним терміном, установивши посадовий оклад у розмірі 2575 гривень.

Підстава: заява Теслі А.А. і згода заступника директора Центру з навчальної роботи Білокінь К.С.

Директор Центру            В.П. БезроднийМіністерство палива та енергетики України Державне відкрите акціонерне товариство „Шахта Чайка"

НАКАЗ

30 вересня 2012 p.                                      № 189                                       м. Донецьк

Про режим роботи шахти

З метою зниження витрат та покращення роботи електромережі у період максимального її навантаження в термін з 15.10.2012 р. до 01.04.2012 р.

НАКАЗУЮ:

 

1.  Змінити режим роботи шахти:

а) ремонтну зміну перенести з першої на другу зміну;

б) зміну по видобутку вугілля перенести з другої зміни на першу;

в)  на одну годину вперед перенести початок змін, які триватимуть:

1   зміна - 9.00 - 15.00;

2   зміна - 15.00 - 21.00;

3   зміна - 21.00 - 3.00;

4   зміна - 3.00 - 9.00.

 

2.   Керівникам дільниць довести до робітників новий режим роботи.

3.   Узгодити графік виходів робітників із новим режимом роботи.

4.    Контроль за виконанням наказу покласти на головного інженера
Андрющенка А.М. та заступника директора із виробництва Пірка О.М.

 

Директор                                              (підпис)                                     М.П. Холондович

Проект наказу погоджено:

Головний інженер                                 (підпис) А.М.Андрющенко

Начальник виробничого відділу           (підпис) Г.Ф.Ільченко

Юрисконсульт                                        (підпис)        І.К. Ілющенко

 

 

ПОСТАНОВА

Це один із видів розпорядчої документації, яка видається законодавчими і виконавчими органами державної влади. Вона, як правило, містить тільки розпорядчу частину, наближаючись до такого виду документа, як наказ. Типова структура тексту - чітке членування тексту на пункти.

Реквізити постанови:

-     герб України;

-     назва відомства;

-     назва виду документа;

-     дата складання й номер документа;

-     місце видання документа;

-     короткий зміст постанови (заголовок);

-     текст постанови;

назва посади, підпис, розшифрування підпису.КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 листопада 2001 р. № 1571 Київ

Про затвердження переліку посад наукових (науково-педагогічних) працівників державних підприємств, установ, організацій, перебування на яких дає право на призначення пенсій та виплати грошової допомоги у разі виходу на пенсію відповідно до статті 24 Закону України „Про наукову і науково-технічну діяльність"

 

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1.   Затвердити перелік посад наукових (науково-педагогічних) працівників державних підприємств, установ, організацій, перебування на яких дає право на призначення пенсій та виплати грошової допомоги у разі виходу на пенсію відповідно до статті 24 Закону України „Про наукову і науково-технічну діяльність ", що додається.

2.   Дія цієї постанови поширюється на наукових працівників, які працювали на державних підприємствах, в установах, організаціях та вищих навчальних закладах колишніх Української РСР, інших республік СРСР, а також СРСР.

3.   В абзаці п'ятнадцятому пункту 3 Порядку обчислення стажу державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 травня 1994 р. № 283 (ЗП України, 1994 р., № 8, ст. 213; Офіційний вісник України, 2000р., № 28, ст. 1164), слова та цифри „постановою Кабінету Міністрів України від 27 травня 1999 р. № 923 (Офіційний вісник України, 1999 р., № 22, ст. 1010), з дати присудження наукового ступеня або вченого звання" замінити „постановою Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2001 р. № 1571".

4.   Визнати такими, що втратили чинність:

Постанову Кабінету Міністрів України від 27 травня 1999 р. № 923 „Про перелік посад наукових працівників державних наукових установ, організацій та посад науково-педагогічних працівників державних вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації, перебування на яких дає право на одержання пенсії та грошової допомоги при виході на пенсію відповідно до Закону України „Про наукову і науково-технічну діяльність" (Офіційний вісник України, 1999р., № 22, ст. 1010);

постанову Кабінету Міністрів України від 2 серпня 2000 р. № 1191 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 1999 р. № 923 у зв 'язку з прийняттям Закону України від 6 квітня 2000 р. Про внесення змін до Закону України „Про наукову і науково-технічну діяльність" (Офіційний вісник України, 2000р., № 31, ст. 1313);

постанову Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 р. № 976 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 1999 р. № 923"(Офіційний вісник України, 2001 р., № 32, ст. 1490).

 

Прем'єр-міністрУкраїни      А. КІНАХРОЗПОРЯДЖЕННЯ

Це один із видів розпорядчої документації, яка видається, як правило, органами місцевого самоврядування на виконання указів і постанов. Типова структура тексту: наявність двох частин (констатуючої і розпорядчої), чітке членування тексту на пункти й абзаци.

Реквізити розпорядження:

-     герб України;

-     назва відомства;

-     назва виду документа;

-     дата складання і номер документа;

-     місце видання документа;

-     короткий зміст документа (заголовок);

-     текст постанови;

-     назва посади, підпис, розшифрування підпису.

 

УКРАЇНА

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ Від 27.09.2002 № 460 м. Одеса Про затвердження Положення про розпорядженняголови Одеської обласної державної адміністрації

 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13.03.2002 № 335 „Про внесення змін до Типового регламенту місцевої державної адміністрації", з метою підвищення рівня підготовки розпоряджень голови облдержадміністрації, неухильного дотримання вимог Інструкції з ведення діловодства, встановлення реальних термінів виконання, удосконалення контролю за їх виконанням та забезпечення створення бази даних розпоряджень голови облдержадміністрації в електронній формі

1.  Затвердити Положення про розпорядження голови Одеської обласної
державної адміністрації в новій редакції (додається).

2.     Начальникам відділів, управлінь облдержадміністрації, головам
райдержадміністрацій:

2.1.      Довести розпорядження до відома відповідальних працівників для керівництва;

2.2.      Здійснювати систематичний контроль і координацію роботи за дотриманням вимог даного положення.

3.     Внести зміни до пункту 8.2. розділу 8 Регламенту роботи Одеської
обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови

212
від 15.02.02, виклавши його у новій редакції: „Проекти розпоряджень
голови облдержадміністрації з основної діяльності готують відділи,
управління та інші структурні підрозділи облдержадміністрації, а такожвідповідні райдержадміністрації згідно
з вимогами Положення про розпорядження голови Одеської обласної державної адміністрації".

4.      Вважати такими, що втратили чинність розпорядження голови облдержадміністрації від 29.03.99 № 160, пункт 1.2. розпорядження голови облдержадміністрації від 04.11.99 № 625, пункт 1 розпорядження голови облдержадміністрації від 25.02.02 № 80.

5.      Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови, керівника апарату облдержадміністрації (прізвище, ініціали).

 

Голова облдержадміністрації підпис

 

 

 

РІШЕННЯ

Один із видів розпорядчої документації, яка видається органами місцевого самоврядування після їхнього затвердження сесією відповідної ради. Типова структура тексту: наявність двох частин (констатуючої і розпорядчої), чітке членування тексту на пункти і абзаци.

Реквізити рішення:

-     герб України;

-     назва органу місцевого самоврядування;

-     назва виду документа;

-     дата складання і номер документа;

-     місце видання документа;

-     короткий зміст документа (заголовок);

-     текст документа;

-     назва посади, підпис, розшифрування підпису;

-     засвідчення підпису.

 

 

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ Від 31 січня 2012 р. № 21/15 м.Суми

Про утворення міської виборчої комісії

Відповідно до статті 14, до пункту 4 статті 16 Закону України „Про вибори депутатів місцевих рад і сільських, селищних, міських голів" міська рада

ВИРІШИЛА:

1.    Утворити міську виборчу комісію у кількості 15 осіб.

2.    Затвердити персональний склад міської виборчої комісії (додається).

3.    Установити, що повноваження виборчих комісій з виборів депутатів міськради виконує міська виборча комісія.

4.    Припинити повноваження міської виборчої комісії з виборів депутатів і голови міської ради поточного скликання.

Міський голова підписГЛОСАРІЙ ОСНОВНИХ ПОНЯТЬ ТА ТЕРМІНІВ

 

 

Виступ - це участь в обговоренні певної проблеми.

Відповідальність - це зобов'язання виконувати поставлені завдання і відповідати за їх задовільне вирішення.

Візуальний імідж - це чітко окреслений образ певного об'єкту, предмету чи явища, який сприймається миттєво при первинному контакті із ним (спогляданні, спілкуванні).

Граматика - це розділ мовознавства, який вивчає будову слова, класи слів за їхньою будовою і формами словозміни, а також типи словосполучень і речень.

Двокрапка - це знак причини, пояснення.

Делегування - передача завдань і повноважень особі, яка бере на себе відповідальність за їх виконання.

Державна кадрова політика - це політика держави у сфері державної служби, головною метою якої є вдосконалення кадрового потенціалу, створення дієздатного державного апарату, спроможного ефективно здійснювати завдання та функції Української держави шляхом сумлінного виконання державними службовцями покладених на них службових обов'язків.

Державна служба в Україні - це професійна діяльність осіб, які займають посади в державних органах та їх апараті щодо практичного виконання завдань і функцій держави та одержують заробітну плату за рахунок державних коштів.

Державний службовець - це особа, яка здійснює професійну діяльність на посаді у державному органі та їх апараті щодо практичного виконання завдань і функцій держави, має відповідні службові повноваження та одержує заробітну плату за рахунок державних коштів.

Дискусія - це обговорення будь-якого спірного питання.

Дієприкметник - з одного боку, указує на дію, має вид (доконаний чи недоконаний) і буває перехідним чи неперехідним (співаючий пісню птах -спійманий птах), а з іншого, пояснює предмет і змінюється за родами, числами й відмінками (достигле яблуко, достиглого яблука, достиглому яблуку тощо).

Страницы:
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49 


Похожие статьи

О В Захарова, О О Шумаєва, В І Мозговий - Організація діяльності державного службовця