Якою новиною Банк Альянс приголомшив увесь світ?

Мабуть, кожен хоча б раз переймався питанням, що вигідніше: накопичити гроші на покупку дорогої речі чи придбати її в кредит. На жаль, неможливо дати однозначну відповідь на такого роду питання, адже вона залежить від величезної кількості факторів.

Отже, щоб наступного разу ви без коливань зробили правильний вибір, варто розглянути той самий ряд аспектів:

  1. Терміновість. Якщо ця покупка є не примхою, а реальною необхідністю, до того ж, часу на накопичення немає, тоді кредит – ваш єдиний вихід. Варто тільки одразу оцінити, чи зможете ви потім вчасно погасити борг. Однак в ідеалі потрібно завжди мати певну суму коштів на непередбачувані обставини, бо вони в житті не є рідкістю.

  2. Подорожчання. Кредит завжди має під собою додаткову втрату грошей через сплату відсотків по ньому, комісій чи страховок. Але іноді він все одно може стати більш вигідним, ніж накопичення, бо до того моменту, як ви зберете необхідну суму, товар може значно подорожчати за рахунок інфляції. Цей момент дуже важко передбачити, але можливо. Отже, не вирішуйте нічого занадто швидко, дайте собі час на роздуми.

  3. Здешевлення. Не варто забувати, що з часом окремі товари та послуги можуть подешевшати. Це стосується новинок у сфері електроніки. В такому випадку кредит може виявитися не більше, ніж марнотратством.

  4. Ризики. Кредит – це завжди ймовірність потрапити у боргову яму, вибратись з якої неймовірно складно. І це навіть незважаючи на те, що більшість банків сьогодні дає можливість взяти канікули з виплати кредиту. Тому заздалегідь важливо оцінити, чи зможете ви без труднощів погасити заборгованість.

  5. Дисципліна. Для того, щоб постійно відкладати частину свого доходу, необхідна чимала сила волі. Але в разі необхідності ви все ж таки можете іноді не робити внески. Із кредитом такий варіант неможливий.

Вибір того чи іншого варіанту залежить тільки від власних уподобань, оскільки суттєвих переваг ані накопичення, ані кредит не мають. У разі, якщо ви більш схильні до другого варіанту, тоді величезну увагу варто приділити підбору банку.

Банк Альянс – це ідеальній приклад надійної установи, співпрацювання з якою є максимально безпечним для ваших грошей. Доказом цього може бути остання подія, яка зараз досить активно обговорюється у світі фінансів – вступ Банку Альянс до Європейської Бізнес Асоціації. Навіть не досить обізнані в цій сфері люди розуміють, що це якнайкраще демонструє його авторитетність.

Джерело: Bankalliance

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>