Переваги здобуття освіти в Польщі за програмою Moja Edukacja

Практично кожен учень країни не відмовився б поступити в один з іноземних університетів. Для деяких це здасться нереальним, але навчатися у вищому навчальному закладі Польщі може будь-хто. Для цього і була створена інформаційна програма Moja Edukacja. Завдяки впливу проекту, багато українських студентів вже отримали освіту за кордоном, і з радістю діляться досвідом з нинішніми абітурієнтами. З’ясувати в чому ж переваги навчання в Польщі для українців допоможуть короткі історії, розказані колишніми учнями.

Розповіді та враження українських студентів

Корінний житель Одеської області Сергій Сагайдак залишився в захваті від навчання в Польщі. Всього за три місяці підтримки проекту він отримав можливість здобути вищу освіту за кордоном. Йому була надана підтримка в пошуку житла, придбання польського мобільного номера і вибору спеціальності в університеті Польщі. Перші моменти Сергій згадує, як просте і веселий час, адже по приїзду в країну він зустрів багато російськомовних і україномовних людей. Навчається Сергій на заочному відділенні Вищої технічної школи. Для себе встиг відкрити можливості працевлаштування та хороші посади.

Вельми розгорнутий відгук залишила Тетяна Отмахова, яка вирушила на навчання в Польщу з маленького містечка Мелітополь в Запорізькій області. Зараз Тетяна навчається в одному з вищих навчальних закладів Польщі, чим дуже пишається. Адаптація студентки пройшла непомітно, тому що вже в перший тиждень були знайдені нові друзі за інтересами. Відносно самої країни Тетяна каже, що культурний та економічний рівень Польщі значно відрізняється від України. Люди там живуть трохи інакше, ніж на батьківщині. Віддавши перевагу повноцінному навчанню, Тетяна поки не шукає можливості працевлаштування, але впевнена, що це буде просто. Проект «Moja Edukacja» студентка схвалює і рекомендує своїм знайомим і друзям. Як стверджує Таня, дана інформаційна програма допомогла їй втілити мрії в реальність, завдяки чому вона зараз знаходиться в одному з престижних польських ВНЗ.

Киянин Роман Сухарєв цілком міг би вчитися в одному зі столичних університетів України, але відмовився від цієї можливості, віддавши перевагу зарубіжній освіті. Для себе Рома вирішив, що освіта в Польщі буде тільки перевагою для подальшого майбутнього. Про проект «Moja Edukacja» студент відгукується позитивно. Дуже сподобалися організаційні моменти, адже по приїзду за кордон, його зустрів трансфер прямо в аеропорту. На даний момент Роман здобуває освіту у Вищій школі адміністрації та бізнесу в місті Гдиня. Даний навчальний заклад має сім факультетів, на яких навчають за 33 спеціальностями, серед яких «Фінанси і Облік», «Адміністрація», «Право» та навіть «Внутрішня безпека». Так як в рамках програми Рома вивчив польську мову, йому було нескладно адаптуватися до місцевої культури. Як вважає сам студент, у Польщі багато можливостей, завжди можна знайти хорошу роботу. Головне — це прагнення і впевненість в своїх силах.

Розповідь Єгора Ковальчука неможливо не помітити. Хлопець закінчив київську школу, після чого звернувся за підтримкою до компанії «Moja Edukacja». Про сам проект хлопець говорить тільки позитивне, адже все пройшло дуже швидко і організовано. Роман вступив до Краківського Ягеллонського Університету — один з найпрестижніших ВНЗ Європи. Навчальному закладу вже понад 650 років, в його стінах навчалися багато відомих діячів, письменники і політики. В університеті налічується більш ніж півмільйона студентів, серед яких близько 45% іноземців. Роман же сам звертає увагу на те, що в його групі можна знайти людей з Японії, Франції, Америки та Китаю. Для хлопця це безцінний досвід, який допоможе йому в житті. Нові знайомства, культура і менталітет країни — це ще далеко не всі позитивні сторони, які Рома виявив за час навчання в Польщі. Знаючи специфіку роботи українських ВНЗ, хлопець здивувався відсутності корупції на території навчальних закладів Польщі. У його університеті студентам навіть соромно думати, про те, що за іспит можна платити. Даний фактор дозволяє отримати насправді якісну освіту, яка допоможе влаштуватися на престижне робоче місце.

Грунтуючись на розповідях студентів, можна сказати, що навчання в Польщі для українців насправді заслуговує на увагу кожного студента. У польські вищі навчальні заклади приїжджають навчатися молоді люди з усіх куточків світу. Так чому б і українцям не стати фахівцями високої категорії? Адже таке рішення може повністю змінити життя студента.

Як працює проект «Моя Едукація»

Інформаційна підтримка абітурієнтів в рамках проекту «Moja Edukacja» гарантує вступ в один їх університетів Польщі. Програма націлена на допомогу майбутнім студентам в зборі необхідних документів, вибір ВНЗ і спеціальності. Для багатьох є проблемою самостійно визначитися зі своїм вибором, тому компанія може зорієнтувати молодих людей у ​​процесі підбору.

Польські університети престижні і респектабельні, це розуміють багато. Міжнародний проект «Моя едукація» працює далеко не перший рік, тому може гарантувати повноцінну підтримку своїм студентам. Численні українці вже здобули вищу освіту за кордоном, і залишилися безмежно задоволені цим досягненням. На території країни хлопці знайшли роботу, яка відповідає їх спеціальності. Ні для кого не секрет, що хороші фахівці завжди цінні для великих компаній.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>