Навчання по євростандартам, або, що принесе нова реформа

Підручники та зошити автора А.Г. МерзлякЗгідно статті 53 Конституції України у кожного громадянина нашої держави є право на отримання освіти у будь-яких навчальних закладах, котрі мають на меті виховати культурну, всебічно розвинену людину з інтелектуальним потенціалом. Згідно державної політики, органи управління освітою повинні забезпечувати на весь період навчання безкоштовне отримання підручників кожного учня. Розвиток дитини, як особистості, починаєтьсяще з дитячого садка. Саме там закладають основу для формування національної свідомості, та високих моральних якостей. Також малюк изнайомляться з абеткою, дитячими казками поезією та цікавою математикою. Це є заохочуючим єлементом для дітей. Ці підручники підібрані саме для їхнього віку.Вони є зрозумілі та цікаві.

У двадцять першому столітті вимоги до майбутніх школярів стали більш жорсткіші. Йдучи до першого класу вони мають знати стільки, як раніше знали діти десь у класі четвертому. Від недавна, у початкових школах запровадили новітні програми , де з першого класу почали викладати англійську мову. Обіцяють також, крім рідної та російської, вивчення і ще однієї іноземної мови. Інформатика, математика вищого рівня, вивчення природознавства, та можн асказати, по всіх предметах використовують додатково різноманітні збірники, контурні карти, печатні зошити з детальнішим викладенням матеріалу, щоспрощує виконання завдань. Яскраві малюнки підручників і зошитів викликають велику зацікавленість, а тому допомагають дітям краще засвоювати теми.

Взагалі, на 2015- 2025 роки розроблена программа розвитку освіти України, яку винесли на обговорення громади, і яка, на думку експертів, має стати Дорожньою картою реформи в освіті. Молоді пропонують навчання по європейським стандартам, тобто застосовувати результати проведенняЗНО не тільки по закінченню навчання, але й при переході з першого ступеня освіти на другий, крім того, що термін навчального процессу продовжиться до 11 років. При здобуванні вищої освіти перелік спеціальностей значно скоротити.

На всіх етапах цього процесу, починаючи з дошкільних закладів, виникає потреба у підручниках нового зразку, такі як: автор Мерзляк А. Г. з математики, алгебри та геометрії для 5 -11 класів, з поглибленим вивченням дисципліни, а також збірники задач з відповідями, робочий зошит, книга для вчителя. Мають рекомендацію Міністерства освіти і науки України.Це є неодьємною  частиною усьго навчального процесу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>