10 продуктів в яких міститься багато вітаміну С

Велика кількість вітамінів корисно для нашого організму. Вітамін С — це один з найважливіших компонентів для організму. Отримати ми можемо його тільки продуктами харчування, організм не синтезує його самостійно. Ми трохи поговоримо про це компоненті і про те, в яких продуктах харчування знаходиться його найбільше. Вітамін C міститься в фруктах, ягодах і овочах. Шипшина — в будь-якому стані містять велику кількість вітаміну C. Приблизно на 100 г продукту виходить близько 1200 міліграм вітаміну. Я його досить часто запасають на зиму бабусі і радять приймати під час простуди. Так як під час застуди вітамін С підвищує імунітет, і організм починає ефективніше боротися з вірусом. Якщо щодня вживати шипшина, ви зможете отримувати достатньо хорошу дозу цього вітаміну. Капуста будь-яка містить велику кількість вітамінів і корисних речовин. Цей продукт повинен бути присутнім досить часто в вашому раціоні харчування. Найбільша кількість вітаміну С міститься в брюссельській капусті.

Ягоди обліпихи і чорної смородини міститься близько 220 мг вітаміну C на 100г продукту. Ці ягоди найкраще вживати свіжими в весняний і літній період. На також ви можете заморожувати ці ягоди на зиму. Якщо брати лимони і цитрусові, на 100 г продукту міститься 50 мг вітамінів C. Агрус теж входить в групу ягід багатих на вітамін C. У цьому продукті міститься 35-40 мг на 100 г продукту. Дуже великий вміст вітаміну C в зелені. Це селера, петрушка, кріп, щавель тут міститься близько 30 мг на 100 г продукту. Тому в літній період коли зелені достатньо велика кількість, потрібно по максимуму додавати їх в щоденний раціон харчування. У Малині та ананасі міститься близько 27 мг на 100 г продукту.

Якщо ви хочете отримувати необхідні елементи в продуктах харчування, важливо стежити щоб вони були натуральними і без хімічних добавок. Але таких продуктів потрібно з’їсти досить велика кількість. Так як організму потрібен не тільки вітамін C, а досить велика кількість вітамінів і поживних речовин. З сучасної їжею не завжди виходить отримати необхідну кількість цих речовин з їжі. Тому тут на допомогу приходять мультивітамінні комплекси і добавки. На сьогоднішній день немає проблеми придбати додаткові вітаміни і мінерали в формі капсул або таблеток. Ці речовини допомагають заповнити недостачу вітамінів в організмі. Але такі добавки повинні бути теж досить натуральними і зробленими нема на синтетичній основі. Зверніть увагу на біологічно активні добавки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>