Термінали збору даних

Картинки по запросу Термінали збору даних

Визначення

Термінали збору даних (ТЗД) — представляє собою портативний прилад, користуючись яким можна отримати швидко та повну інформацію про товар. Термінали бувають як із зчитувачами штрих – кодів, так і без них. Використання терміналів є поширеним у магазинах під час інвентаризації. Прилад використовується в торгівлі, при організації складського зберігання та ін. ТЗД представляє собою портативний комп’ютер, який надає можливість оперативно обробляти інформацію. Завданням терміналу бази даних є робота на відстані зі штрих-кодом – крім зчитування інформації, термінали можуть зберігати її, передавати або за допомогою засобів радіоканалі, або при прямому під’єднанні з комп’ютером. ТЗД зберігає інформацію у файлах, може знаходити продукцію в каталогах, формувати переліки товару. Таким чином, термінали автоматизують облік та торгівлю.

Стати власником пристрою можна зробивши покупку в нашому інтернет – магазині, в якому Ви знайдете більше 70 найменувань терміналів, з різним призначенням.

Програмне забезпечення

Зазвичай, в ТЗД є своє програмне забезпечення, однак, інколи необхідно покращити продуктивність роботи приладу. З метою реалізації цього завдання, встановлюють особливе ПЗ, яке інтегрує прилад у програму обліку товару компанії. Більш функціональними визнаються: Logistiv Solution, CITYSOFT Warehouse, SOTI MobiControl; застосовуються і розширення 1С.

Операційна система

Чимало виробників терміналів (зокрема, Motorolla, Unitech, Datalogic) застосовують операційну систему Windows Mobile; використовують DOS- подібні пристрої, з лінійки Cipherlab. В операційній системі Windows у терміналів є кольоровий екран, система швидко працює; операційна система DOS відображає лише інформацію в тексті, кількома рядками, і має суттєву перевагу, оскільки працює без акумулятора більше доби.

Особливості ТЗД Motorola

Ми пропонуємо пристрої високих технологій збору даних Motorola. Зокрема, — моделі Motorola MC9590, Motorola MC2100, Motorola MC75, ін. Вказані моделі характеризуються наявністю:

  • операційної системи;
  • розміром пам’яті;
  • слотом розширення;
  • дисплею;
  • інтерфейсом

Пристрої можуть мати і Wi-Fi, вологозахисні та пилезахисні якості термінали з ІР (Motorola WT41N0 з рівнем захисту IP54). Пропонуємо також стійкі до ударів, пошкоджень термінали цієї ж компанії.

1С та термінали збору даних

З терміналами даних можна поєднати і програму 1С. для цього існує кілька видів зв’язку:

  1. обмін файлами – поширений варіант, застосовується коли термінал обладнаний програмним забезпеченням для здійснення обміну даними.

  2. Віддалений робочий стіл – оптимальний варіант поєднання ТЗД з 1С. налаштування інтерфейсу програми дає багато можливостей користувачу. Термінал в цьому випадку використовують і як пристрій для відображення даних, і як введення даних, та в якості сканер штрих – кодів. При цьому є важливий нюанс – такий віддалений стіл вимагає, щоб пристрій був підключеним до Wi-Fi.

  3. Компонента — це розроблення компанією, де встановлений термінал, свого власного програмного забезпечення, що враховує особливості проведення діяльності.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>