Важлива інформація про Creatine Nitrate OstroVit

Креатин належить до часто уживаних спортивних добавок і за правом вважається одним з найбільш дієвих препаратів спортивного харчування. Цей препарат дозволяє покинути застійні явища, а також підвищити м’язову витривалість.

Creatine Nitrate OstroVit – високоефективна спортивна добавка, яка використовується з метою підвищення силових показників, зростання сухої мускулатури, а також сприяє виходу з періоду «плато». Це особлива форма креатину, з’єднаного з молекулою оксиду азоту. Таке поєднання покращує потрапляння поживних речовин і креатину в м’язову тканину, тобто ефект більш виражений, ніж від звичайного креатину моногідрату. Уже через кілька днів (3-4) помітний вражаючий результат: в одному підході виходить зробити на 2-3 повторення більше.

Дія Creatine Nitrate

  • Істотне поліпшення силових і швидкісно-силових характеристик
  • Позитивно впливає на обсяги м’язів
  • Стимулює нарощування сухої м’язової маси
  • Підвищує продуктивність тренувань і працездатність
  • Дає додаткову енергію
  • Стимулює серцеву діяльність і покращує забезпечення киснем

Креатин нітрат від ОстроВіт проявляє найбільш явну дію безпосередньо на тренуванні під час вправи. Креатин знаходиться в м’язовій тканині і служить для вироблення АТФ, які необхідні для скорочення м’язів. І коли закінчуються запаси власного фосфокреатину (під кінець підходу), в роботу включаються резерви креатину, який ви приймаєте. Таким чином кількість повторень в підході збільшується на 2-7 раз: особливо це помітно у базових вправах, наприклад, жимі лежачи. Як результат, підвищується загальна продуктивність тренінгів: пошкоджені м’язові волокна згодом відновлюються і зміцнюються. Для цього необхідно дотримуватися правильного харчування, а також забезпечити умови для повноцінної регенерації після важких тренувань, наприклад, купити протеїн для поповнення добової норми білка.

Переваги Creatine Nitrate OstroVit

  • Збагачений таурином і вітаміном B6
  • Чудово засвоюється без неприємних відчуттів в шлунково-кишковому тракті
  • Немає ефекту «відкату», так як це нестероїдний препарат
  • Сприяє гідратації клітин

Рекомендації щодо застосування

1 порція = 2,5 грамів. Можна розмішати в невеликій кількості води (100-150 мл) або «закинути» в рот сухий порошок і запити водою. Приймати в дні тренувань зранку і після занять, в дні відпочинку – один раз на день після пробудження.

Джерело: http://1777.ru/stavropol/one_lenta.php?id_one=5587&id=29

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>