Модульні дивани: міняйте обстановку за настроєм

Як відомо, сучасні меблі дуже відрізняються від своїх попередників. Сьогодні основними вимогами до предметів обстановки є функціональність та зручність. Отже, модульні вироби відповідають цим критеріям якнайкраще. У даній статті ми поговоримо про модульні дивани.

Можна орієнтуватися на власні уподобанні й на розмір приміщення

Головна особливість модульних меблів – те, що предмети, які входять до комплекту, не є цільною конструкцією. Тобто складові частини набору можна легко варіювати між собою.

Здавалося б, до чого тут дивани? Адже, на перший погляд, такі вироби є сталою конструкцією. Однак сучасні виробники пропонують споживачам моделі, які дійсно відповідають індивідуальним потребам кожного клієнта. Тобто, обираючи такий предмет обстановки, ви можете орієнтуватися одразу й на власні уподобання, і на розмір приміщення, в якому ви плануєте розмістити новий виріб.

Найчастіше диван як модульна система являє собою зручний м’який кутовий предмет обстановки разом з кількома кріслами. Проте, як ви розумієте, можливі варіанти.

Площа вашої м’якої зони – ваш власний вибір

Звісно, дивани модульні, як і будь які меблі, мають свої переваги та недоліки.

Ті, хто вже встиг придбати подібні меблі, стверджують, що принад вони мають набагато більше, ніж вад. Отже, почнемо з очевидних «плюсів».

По-перше, замовивши такий комплект, ви маєте чудову можливість швидко міняти обстановку шляхом пересування модулів. Адже складові частини можна і з’єднувати, й роз’єднувати – усе залежить від вашого бажання та настрою.

По-друге, ви самостійно вирішуєте, яку площу матиме ваша м’яка зона. Створюючи індивідуальний проект конкретного набору, дуже легко врахувати усі особливості приміщення, й підібрати модулі відповідних розмірів.

Третьою перевагою власники модульних диванів називають їхню багатофункціональність. Наявність кількох різних м’яких виробів в одному комплекті – дуже практично. Крім того, це робить модульну систему комфортною для відпочинку.

За індивідуальний підхід треба платити

Серед основних недоліків подібних меблів, звісно, можна вважати їхню вартість. Адже модульні комплекти коштують набагато дорожче, ніж звичайні готові дивани. Як зазначають спеціалісти, це можна пояснити не тільки індивідуальним підходом, але й використанням при виробництві систем лише міцних матеріалів, які витримають часті пересування.

Як ви, мабуть, самі розумієте, модульні дивани гармонійно виглядатимуть тільки у сучасному інтер’єрі, оформленому у стилях «модерн» або «хай тек». Подібні меблі, розташовані у приміщенні класичного дизайну – явний пердімонокль.

Деяка схематичність також не всім до вподоби. Для створення таких предметів обстановки виробники використовують доволі прості лінії, а складові частини комплекту схожі на деталі конструктору, отже все виглядає досить лаконічно. Подібний формат не припускає особливих дизайнерських примх. Але, як відомо, на кожен товар свій покупець.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>